• Kullanım Koşulları
Kullanım Şartları ve Uyarılar(siteye girenler bu şartları kabul etmiş sayılır)
 1. Bu siteye girebilmek için 18 yaşında olmanız ve yaşınızı doğrulamanız gerekiyor. Bunun için açmış olduğumuz bağış sistemini kullanabilirsiniz.
 2. Bu site hiçbir zaman herhangi bir kar gütmemektedir. Bu sitenin amacı var olan Uploader ve Çevirmenleri desteklemek ve onları teşfik etmektir.
 3. Üste yer alan amaç yüzünden sistemi şikayet ve tehdit edemezsiniz.
 4. Paylaşılan dosyalar tanıtım amaçlıdır ve hiç bir şekilde kendi sunucularımız da yer almaz.
 5. Sitemiz sadece diğer sitelerden aldığı dosyaları tanıtım amacıyla paylaşır.
 6. Bu site kesinlikle 18 yaşından küçüklerin oynadığı filmlere izin vermez ve paylaşmaz.
 7. Site de yapılan yorumlardan, yorum yapan üyeler sorumludur.
 8. Siteye girecek olan her türlü 18 yaşından küçükler, kalp hastaları, aşırı heyecana gelmeyen insanların başına geleceklerden sitemiz sorumlu değildir.
 9. Siteye girenlerin hepsi kendinden sorumludur.
 10. Bağış yapan VIP üyeler hesaplarını başka yerde paylaşamaz ve yetkili satıcılardan daha ucuza satamaz.
 11. Bağış yöntemiyle aldığınız VIP üyelikler kişisel kullanım içindir. 3. şahıslarla paylaşmanız yasaktır ve hesabınız kapatılabilir.
 12. Bağış yapan site sahipleri videoları biz paylaştıktan 5-6 gün sonra kendi sitelerinde embed kodlarımızı alarak paylaşabilir.
 13. Filmleri erken paylaşan site sahiplerinin hesapları kapatılacaktır.
 14. Sitemiz şayet T.C devleti ve hosting kurumları tarafından kapatılıp askıya alınırsa üyelere bağış iadesi yapılamaz ve bundan bir hak talep edemez.
 15. Sitemiz şayet T.C devleti ve hosting kurumları tarafından kapatılıp askıya alınırsa mümkünse 301 yönlendirmesi yapılır ve yeni bir domaine geçilir..
 16. 14-15. maddelerden üyeler sorumludur ve takip etmekte zorunludur ve üye bundan bir hak talep edemez.
 17. Sistem de yer alan VIP sunucu bağlantılarında oluşacak arızalardan sitemiz sorumlu değildir. Yapılacak gibi ise sitemiz sorunları çözmeye uğraşır.
 18. Takvim de yer alan film tarihlerinde değişiklik yapılabilir bundan herhangi bir hak talep edemez ve üyeliğim uzamalı diye itamlarda bulunamazsınız.
 19. Sistem de üyeliklerin uzatılması biz duyurmadıkça mümkün olmamakla beraber bundan da bir hak talep edemezsiniz.
 20. Bazı alternatiflerde çıkacak reklamlardan sitemiz sorumlu değildir. Bu site bağış ile destek aldığı için reklam almaz. Video sağlayıcının kendi reklamlarıdır.
 21. Sitede oluşacak herhangi bir arıza, hack ve diğer şeylerde verilerin kaybolması durumunda üyelik bilgilerinin başına gelecek hasardan sitemiz sorumlu değildir.
 22. Sitemiz herhangi bir sorundan ötürü kapatılırsa bundan bir sorumluluk duyulmaz ve üyeler bundan bir hak talep edemez.
 23. Bazı alternatiflerde çıkacak olan reklamlardan gelecek her türlü zarardan sitemiz sorumlu değildir.
 24. Bağış yapan kullanıcılar herşeyi doğru yapmak zorundadır. 1-Üye Ol 2. Havale Bildirim Yap 3. Ödeme Yap Ödeme Bildirimi Yap şeklindedir.
 25. Üyelik süresi dolan kullanıcıların üyelikleri ve bilgileri sistemden tamamen silinir. Bunlar üyenin kişisel verilerinin korunması için bir güvenlik adımıdır.
 26. Sitede üyeliğinizi uzatmadığınız halde üyeliğiniz silinirse bundan bir hak talep edemezsiniz.
 27. Sitenin yorum, iletişim ve canlı desteğine yapacağınız küfürler ve diğer rahatsız edici şeyler yüzünden hesabınız kapatılabilir ve bundan bir hak talep edemezsiniz.
 28. VOD sistemiyle bağış yaparak aldığınız SRT dosyalarıdır yani altyazı dosyaları filmleri herhangi bir çıkarla satmıyoruz filmleri her türlü ortamda bulabilir ve kendi satıcısından alabilirsiniz.
 29. Herhangi bir telif hakkı durumunda [email protected]'a mail atmanız önerilir. Bu sayede film siteden kaldırılacaktır.
 30. Sitemiz sadece altyazı dosyalarını bağış yöntemiyle alıyorsunuz. Filmleri diğer sitelerde de bulabilirsiniz.
 31. Başlatılan ve biten kampanyayı bir daha sorgulayamazsınız ve bundan bir hak talep edemezsiniz.
 32. Siteye çeviri yapan çevirmenler tüm diyalogları çevirmek zorundadır.
 33. Yanlış yapılan çevirilerden ötürü sistem suçlanamaz ve bundan bir hak talep edilemez.
 34. Çevirmenler çevirilerinde kesinlikle dinsel obje kullanamaz. Bunlar tanrı ismi ve dini aşağıyalıcı kelimelerdir. Bunları kullanmak kesinlikle yasaktır.
 35. Çevirmenlerin ödemeleri 2 günde bir yapılır. Çeviride yanlışlık olması durumunda çeviri düzeltilene kadar ödeme yapılmaz ve filmler paylaşılmaz.
 36. Bağış yapmadan hiç bir şekilde moderatörler kimsenin üyeliğini aktive edemez bunu yapan moderatörler cezalandırılır ve para ödemesi yapılmaz.
 37. Üyelerin yolladığı her film kabul aşamasına giremez. Önce filmin alacağı hit ölçülür ve onaya sunulur. Onaya sunulan filmlerin ne zaman geleceğini konusu belli olmaz ve bundan bir hak talep edemezsiniz.
 38. IOS&Apple Captions sorunları yüzünden sistemimizi sorunlu tutamazsınız. Dilerseniz ilk aldığınız andan itibaren üyeliğinizi iptal ettirebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.
 39. Sitemizde T.C sınırlarında yaşayan insanların görüntülerini paylaşmak yasaktır. Bu tür içeriklere sitemizde yer verilmez.
 40. Sitemizden video indirmek kesinlikle yasaktır.İndirmeye kalkışanlar sistem tarafından süresiz engellenecektir.